Regeneracja silnika

Chcesz aby Twój samochód był sprawny a jego silnik pracował bez zarzutów. Jeżeli samochód ma już kilka lat trzeba przeprowadzić koniecznie regeneracje silnika. Warto to zrobić, aby samochód pracował bez zarzutów. Nie trzeba przepłacać za regeneracje w warsztatach samochodowych. Można przeprowadzić samodzielnie regeneracje silnika spalinowego za pomocą ceramizera. Przy pomocy ceramizera możesz przeprowadzić nie płacąc za to regeneracje powierzchni tarcia nie tylko silnika spalinowego lecz takich podzespołów jak skrzynia biegów, przekładni głównych, reduktorów, układów przeniesienia napędu,układów wspomagania kierownicy, łożysk ślizgowych, sprężarek oraz układów zasilania paliwem. To aż dziesięć różnych podzespołów Twojego samochodu a wszystko dzięki jednemu preparatowi możesz zrobić sam. Zregenerowany samochód będzie lepiej pracował.

A czym jest ceramizacja? Jest to dość nowoczesna technologia, które regeneruje urządzenia w samochodzie, w których następuje tarcie metalu o metal. Dzieje się to przez wytworzenie warstwy ceramicznej .Następnie następuje połączenie i dyfuzja cząsteczek, które są w ceramizerze z cząsteczkami metalu przemieszczającymi się w oleju.


Regeneracja silnika czy innych części przy pomocy ceramizera odbywa się bez demontażu. Dzieje się to po prostu automatycznie po tym jak dodasz preparat do oleju samochodowego.

Różnicę i korzyści można zobaczyć już po przejechaniu dwustu kilometrów.

A jakie korzyści możemy mieć stosując ceramizer? Zmniejszymy zużycie paliwa od trzech do nawet piętnastu procent. Jest to ważna zaleta zwłaszcza przy dzisiejszych stale rosnących w Polsce cenach paliwa. Gdy użyjesz ceramizera podwyższy się i wyrówna ciśnienie sprężenia w cylindrach. Inne zalety tego środka to zmniejszenie dymienia samochodu, wyciszenie pracy silnika, łatwiejszy rozruch zimnego silnika zwłaszcza zimą w czasie mrozów. Jeżeli zdecydujesz się na regeneracje silnika przy pomocy ceramizera będzie on nie tylko zregenerowany, ale również zabezpieczony przed zużyciem Dzięki temu unikniesz drogich napraw a dynamika Twojego pojazdu poprawi się. Ceramizer możesz zastosować zarówno w silnikach samochodowych jak i dodawać do oleju w silnikach motocyklowych. Silnik Twojego samochodu tak jak inne części podlega zużyciu. Ceramizer będzie go chronił, aby pracował dłużej.

Warto zastosować ceramizer, aby silnik spalinowy Twojego samochodu pracował lepiej i abyś nie musiał przejmować się drogimi naprawami.
Ceramizer do silnika:
Ceramizer do silnika

Ceramizer do silnika:
Ceramizer do silnika
Zobacz »Uszlachetniacz do paliwa:
Uszlachetniacz do paliwa
Zobacz »Ceramizer do skrzyni biegów:
Ceramizer do skrzyni biegów i tylnych mostów
Zobacz »Ceramizer i opinie | Dodatek do oleju | Regeneracja silnika | Ceramizer do silnika | Ceramizer cena | Opinie o ceramizerze